Európai Szakképzési hét Featured

Vote it
(0 votes)
Posted by  in: Hírmondó

Európai Szakképzési hét az iskolánkban

A szakképzés európai hetét az Európai Bizottság hirdette meg abból a célból,

hogy az Európa-szerte megrendezésre kerülő helyi, regionális és nemzeti rendezvények révén vonzóbbá tegye a színvonalas szakismereteket biztosító és minőségi munkahelyek betöltését lehetővé tévő szakoktatást és szakképzést.  A mai gazdasági helyzetben nagy körültekintéssel kell megválasztani a jó irányt, azt a pályát, ami sikeres jövőt, biztos megélhetést nyújthat. 2017. november 23-án több, mint 200 általános iskolás tanuló látogatta meg iskolánkat. A gyakorlatorientált napon interaktív bemutatókkal népszerűsítettük oktatott szakmáinkat, hogy segítsük az általános iskolai tanulók önismeretét, ami hozzásegítheti őket hogy megismerjék képességeiket, erősségeiket, hogy maguk a gyerekek fedezzék fel érdeklődési irányukat, azt a szakmaterület ahol el tudják képzelni jövőjüket. 

 

Tovább a képekhez >>>

Last modified on Kedd, 28 November 2017 08:18

Számlázási cím

Kaposvári Szakképzési Centrum
Székhely:
7400 Kaposvár
Kontrássy u. 2/A.
Telefon:
82/494-104
Email:
info@kszc.hu