Tornaszoba

Hosszú idő után a 2016-2017-es tanév kezdetétől ismét rendeltetésszerűen használható a tornaszoba egyik felén kialakított kondicionáló terem. A pályázati pénzből beszerzett gépeken tíz munkaállomás teszi lehetővé a kondicionáló – és erősítő feladatok végrehajtását. Futópad, eliptikus tréner, kerékpár, hasizompad és kézisúlyzók várják a mozogni vágyókat.

A Szé12/1. és a Szé12/2. osztályok heti rendszerességgel, míg a 9/3., 11/5. és a 12/2. osztályok ciklusonként egy- egy órára veszik igénybe órarendi beosztás szerint.

A tornaszoba másik felében kettő, minden igényt kielégítő összecsukható ping-pong asztal áll a tanulók rendelkezésére.

A tornaszobát nem csak a tanulók használják, hanem a tanárok is. Heti két alkalommal aerobic edzés helyszínéül is szolgál a terem.