Térségi Integrált Szakképző Központ

A TISZK (Térségi Integrált Szakképző Központ) Kaposváron a Virág utca 32-ben található a Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (régi nevén 503-as) 5. emeletén, de az Eötvös Loránd iskolától teljesen elkülönülve zajlik az oktatás.

muszaki

Öt tágas, jól berendezett kabinet található a hosszú folyosón. A kereskedelmi szakirányú szakgimnazisták, szakközépiskolások és kereskedő technikusok itt töltik az iskolai csoportos gyakorlatukat. A kiválóan felszerelt kabinetekben színvonalas oktatás folyik.

A műszaki kabinetben megtalálhatóak az egészen modern műszaki cikkek, játékok, sporteszközök és bútorok.

A ruházati kabinetben ruházati áruk és a varráshoz szükséges kiegészítők vannak.

elelmiszer1Az élelmiszer kabinetben élelmiszer- és vegyi áruk, csemegepult, hűtőgépek, csomagológépek, szeletelő gépek, húsdarálók és a díszcsomagoláshoz, ajándékkosár készítéshez szükséges díszcsomagoló papírok és szalagok találhatóak.

A pénztárgépteremben pénztárterminálok, pénztárgépek, bankjegyszámláló és UV lámpa is van a bankjegyek ellenőrzéséhez.

penztarA taniroda egy irodai környezetet szimbolizál, számítógéppel minden asztalon. Modern környezetben folyhat a tanulás.

A hosszú folyosón kulccsal zárható szekrények sorakoznak, mindenkinek saját kis szekrénye van.

Az alábbi gyakorlatokat tartjuk itt:

• üzleti tevékenység a gyakorlatban
  • működtetés szabályai gyakorlat
  • áruforgalom gyakorlata