Eladó/Kereskedő versenyeredmények

2014/2015-OS TANÉV

 

Név Verseny megnevezése  Felkészítő tanár  Helyezés 
Madarász Adrienn

 Szakma Kiváló Tanulója Verseny

szakmacsoport: ruházati eladó

Sütő Éva, Kozma György  2. hely 

1

2012/2013-OS TANÉV

Név Verseny megnevezése  Felkészítő tanár  Helyezés 
Ballér Bianka Mónika

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny

szakmacsoport: kereskedő

Mészárosné Bene Ildikó, Csiba Ágota, Csiker Mariann, Kozma György  3. hely 
Nikolics Zsolt

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny

szakmacsoport: kereskedő

Mészárosné Bene Ildikó, Csiba Ágota, Csiker Mariann, Kozma György 5. hely

2

2008/2009-OS TANÉV

Név Verseny megnevezése  Felkészítő tanár  Helyezés 
Bódis Róbert

Szakma Kiváló Tanulója Verseny

szakmacsoport: műszakicikk eladó

Horváth Péter, Karlovics Istvánné, Kozma György 6. hely 
Steller Balázs

Szakma Kiváló Tanulója Verseny

szakmacsoport: műszakicikk eladó

Horváth Péter, Karlovics Istvánné, Kozma György 8. hely
Szokol Alexandra

Szakma Kiváló Tanulója Verseny

szakmacsoport: ruházati eladó

Friss Lajosné, Sütő Éva, Palkó Sándor László 8. hely
Nagy Alexandra

Szakma Kiváló Tanulója Verseny

szakmacsoport: ruházati eladó

Friss Lajosné, Sütő Éva, Palkó Sándor László 13. hely

 

 

2007/2008-OS TANÉV

Név Verseny megnevezése  Felkészítő tanár  Helyezés 
Orsós Renáta

Szakma Kiváló Tanulója Verseny

szakmacsoport: kereskedelmi technikus

Csiba Margit 13. hely 
Szinek Richárd

Szakma Kiváló Tanulója Verseny

szakmacsoport: vas- és műszaki kereskedő

Horváth Péter, Karlovics Istvánné, Kozma György 7. hely

 

2006/2007-OS TANÉV

Név Verseny megnevezése  Felkészítő tanár  Helyezés 
Topor Ádám

Szakma Kiváló Tanulója Verseny

szakmacsoport: vas- és műszaki kereskedő

Horváth Péter, Karlovics Istvánné, Kozma György 4. hely 
Jankovics Katalin

Országos Szakma Kiváló Tanulója Verseny

szakmacsoport: kereskedelmi technikus

Csiba Margit 5. hely
Péter Nikoletta

Országos Szakma Kiváló Tanulója Verseny

szakmacsoport: kereskedelmi technikus

Csiba Margit 8.hely

Informatika

 

2016-2017 tanév

Tanuló  Verseny neve Felkészítő tanár  Szint Helyezés
Jandzsó Alexa Nemes Tihamér Informatika Verseny Alkalmazási Kategória Pálinkás Margit megyei tovább jutott az országos versenyre

 

 


2015-2016 tanév

Tanuló  Verseny neve Felkészítő tanár  Szint Helyezés
 Bakai Dávid  Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny

Teveliné Matejdesz Anikó, informatika

Kiss Béláné, matematika

Sárdi Zoltán, fizika

országos 7. hely
 Bakai Dávid  Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny

Teveliné Matejdesz Anikó, informatika

Kiss Béláné, matematika

Sárdi Zoltán, fizika

 

regionális

1. hely

Pincérverseny eredmények

Az oldal feltöltés alatt...

Szakmai versenyek

Krúdy Napok - Siófok

Helyszín: Siófoki SZC Krúdy Gyula Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Bővebben...

Alkategóriák

Számlázási cím

Kaposvári Szakképzési Centrum
Székhely:
7400 Kaposvár
Kontrássy u. 2/A.
Telefon:
82/494-104
Email:
info@kszc.hu