Bűvösvölgyi látogatás

(1 Vote)

Idén is sikerült két osztályt (10/KV és 2/10/7) elvinni a Bűvösvölgy Médiaértés - Oktató központba.

A diákokat az iskola és a központ szervezésében busz szállította a helyszínre, 3 kísérőtanár felügyeletével, ahol tartalmas napnak lehettek részesei. Az osztályok 5 csoportban tevékenykedtek. Bepillantást kaptak a videózás, újságírás, híradózás és rádiózás rejtelmeibe.

Bűvösvölgy Magyarország első médiaértés-oktató központja, amelyet a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság hozott létre. A központ feladata, hogy megtanítsa a magyar gyerekeknek, hogyan használják tudatosabban és biztonságosabban a médiát.

Tanulóink nagy élvezettel vettek részt valamennyi tevékenységen és az elkészült produktumokat magukkal hozták, hogy a hetén esedékes Digitális Témahetünkön bemutathassák társaiknak.

Tovább a képekhez >>>

Last modified on Szerda, 13 November 2019 06:43