Karácsonyi áhitat

Első alkalommal került megrendezésre a karácsonyi áhítat az új arénában.

A jó ízű beszélgetések mellé a finom falatokat most is a Széchenyi István Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnázium és Szakközépiskola tanulói készítették és szervírozták fel a mintegy 500 szépkorúnak. A menü sertésragu leves, májjal töltött sertéskaraj, natúr sertésborda, zöldséges rizs és capuccino szelet volt.

Az ízlésesen megterített asztaloknál ajándékcsomagok is várták a vendégeket. A 24. alkalommal megrendezett bensőséges áhítat közös énekléssel indult, majd az idős kaposváriakat a polgármester mellett a történelmi egyházak képviselői is köszöntötték. A lelki ráhangolódást ünnepi műsor is segítette – számolt be róla a kapos.hu. "Karácsony előtt a legfontosabb üzenetünk nem lehet más, mint hogy összetartozunk és számíthatunk egymásra" - ezekkel a szavakkal köszöntötte Szita Károly polgármester a Kaposvár Arénában összegyűlt polgárokat.

Sajtómegjelenés:

Last modified on Csütörtök, 19 December 2019 06:22