Beiratkozás a 2020/2021-es tanévre

BEIRATKOZÁS A 2020/2021-ES TANÉVRE

2020. JÚNIUS 22-23.

(előzetes beosztás szerint személyesen vagy elektronikusan)

Kedves leendő Kilencedikesek!

Az emberi erőforrások minisztere 10/2020. (V.29.) EMMI határozata értelmében a 2020/2021. tanévre személyes megjelenés nélkül, elektronikus úton is beiratkozhattok.

Elektronikusan a szülő/törvényes képviselő a KRÉTA e-Ügyintézés felületén keresztül június 15. után kezdheti meg a beiratkozást. Ha ezt a beiratkozási módot választjátok, az adatok, dokumentumok elektronikus megküldésére június 30-ig van lehetőségetek. Amennyiben a KRÉTA rendszeren keresztül nem tudjátok megküldeni a beiratkozáshoz szükséges, a személyi azonosításra alkalmas iratokat, azokat a 2020/2021. tanév első napján is bemutathatjátok.

Az elektronikus beiratkozáshoz segítséget a linkre kattintva találtok: https://www.szechenyi-kaposvar.hu/iskolank/iskolaielet/diakoenkormanyzat/besz%C3%A1mol%C3%B3k/item/212-elektronikus-beiratkoz%C3%A1s.html

Amennyiben a személyes beiratkozást választod, kérjük, hogy a felvételi értesítőben megjelölt időpontban pontosan jelenj meg!

Az alábbiakat mindenképpen hozd magaddal:

• • felvételi értesítő
      • általános iskolai bizonyítvány
      • toll
      • személyigazolvány, lakcímkártya, TAJ-kártya
      • diákigazolvány igényléséhez adatlap
      • hátrányos helyzetet igazoló határozat (amennyiben rendelkezel vele)
      • SNI, BTM szakértői vélemény (amennyiben rendelkezel vele)
      • a felvételi értesítőben megjelölt pénzösszeg (iskolai sál, nyakkendő stb.)
      • maszk
Last modified on Csütörtök, 04 Június 2020 09:19