Év tanára/ Év diákja

2020. június 18-án a Kaposvári Szakképzési Centrum Év tanára / Év diákja díjátadó ünnepségén a Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégiumában jutalomban részesült:

• Palancsa Liliána 12/K-V osztályos tanuló szorgalmáért, jó tanulmányi eredményéért, versenyeken való részvételéért. A Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium által megrendezett Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Kárpát-medencei döntőjén szakgimnáziumi kategóriában a 10. helyezés eléréséért.
  • Szalai Zoltán Ksz 12/8 osztályos tanuló szorgalmáért, jó tanulmányi eredményéért, a rendezvényeken való részvételéért, a Szakma Kiváló Tanulója Verseny  elődöntőjén elért eredményéért

Kollégáink közül:

• Kocsis László Zsoltné, aki munkáját kiemelkedő színvonalon látja el, rendszeresen készít fel tanulókat versenyekre. Az iskolai diákélet aktív irányítója és megbecsült tagja,
  • Kiss Katalin: aki munkáját lelkiismeretesen, precízen végzi. A nevelőtestület aktív tagja, munkatársai mindig bizalommal fordulhatnak hozzá szakmai kérdésekben és az iskolavezetést példaértékű adminisztrációs munkájával segíti.
  • Druzsin Beatrix a szájmaszkok varrásában vállalt kiemelkedő munkájáért kapott elismerést.

Gratulálunk a díjazottaknak!

Kapospont.hu cikk >>>