CFA Louis PRIOUX iskola pincérképzés

Vote it
(0 votes)
Posted by  in: Hírmondó

Egykori diákunk, Szíj Martin látogatott iskolánkba,

hogy végzős tanulóinknak meséljen 1 éves franciaországi kiegészítő pincér képzésén megélt élményeiről, tapasztalatairól. Martin 2019 júniusában végzett pincérként iskolánkban. Ezt követően jelentkezett a Bar le Duc városban található CFA Louis PRIOUX iskola pincér kiegészítő szakképzésére. Idén júniusban sikeresen befejezte tanulmányait Franciaországban, melyről kétnyelvű bizonyítványa tanúskodik. Büszkék vagyunk Martin sikereire, figyelemkeltő beszámolója színesítette iskolánk életét.

A francia iskola várja a kalandvágyó fiatalok jelentkezését fizetéssel támogatott intenzív 1 éves szakmai képzéseire.

Számlázási cím

Kaposvári Szakképzési Centrum
Székhely:
7400 Kaposvár
Kontrássy u. 2/A.
Telefon:
82/494-104
Email:
info@kszc.hu