Városismereti verseny

A Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskolában 2020. 09.04-én és 11-én

ismét megrendezésre került a ma már ,,jó gyakorlatnak" számító városismereti versenyünk. Az iskola minden osztálya részt vett a kihíváson, és lelkesen járták a város utcáit állomásról-állomásra. A feladatok megoldása során QR-kódok segítették a csapatok tovább haladását. A tanulóknak minden tantárgyi tudását felhasználva kellett megoldaniuk a feladatokat, a számolástól a versmondásig, kiegészítve a jelenlegi helyzetre való tekintettel az egészségvédelmi intézkedések bemutatásával. A csapatok nagyon élvezték a városi sétát. Sokak elmondása szerint az együtt végzett munka közösségformáló hatással volt az osztályokra.

Helyezések:

• I. helyezett: 11/K-V
  • II. helyezett: 9/1
  • III. helyezett: 10/5

Gratulálunk a dobogós osztályoknak!

Faliújságon megjelent értékelésünket ITT olvashatják!

Köszönjük a versenyt segítő tanárok (Balogh Eszter, Kiss Katalin valamint Géger Terézia)  hősies kitartását az állomásokon.

Szervezők

Last modified on Kedd, 29 Szeptember 2020 09:02