Rákóczi Szövetség Rendhagyó Diákutaztatási Programja

Vote it
(0 votes)
Posted by  in: Hírmondó
Intézményünk 2 sikeres pályázatot nyert a Rákóczi Szövetség Rendhagyó Diákutaztatási Programján:
Június 4-ei Nemzeti Összetartozás Napjához és a Nemzeti Újrakezdés évéhez kapcsolódóan 2021.06.14-én belföldi honismereti utazás keretében Budapestre utazott 35 diákunk, akik a Kossuth téren megtekintették a Trianoni emlékművet, majd ezt követően a városnézésen vettek részt. Bővebben itt olvashatnak az utazásról >>>
2021.06.15-i kirándulásunknak első állomása Tatabánya volt, ahol a Turul emlékműnél érdekes előadást hallgattak tanulóink a szoborról. Az emlékhely után a tatai vár megtekintése szerepelt a programban majd a Tatai Fényes Tanösvényt járták körbe tanulóink.
Last modified on Kedd, 22 Június 2021 17:41

Számlázási cím

Kaposvári Szakképzési Centrum
Székhely:
7400 Kaposvár
Kontrássy u. 2/A.
Telefon:
82/494-104
Email:
info@kszc.hu