Kommunizmus áldozataira emlékeztünk

Posted by

A kommunizmus áldozatainak emléknapja alkalmából a Széchenyi diákjai részt vettek a városi ünnepségen és az emlékezés virágait helyezték el a Teleki utcai emléktáblánál.

Az iskolában maradó diákok egy iskolai műsor keretében emlékeztek meg az áldozatokra.

Gyere a Keróba!

Kedves Nyolcadikosok!

Ha még gondolkodsz, hogy mit szeretnél tanulni a jövőben, engedd meg, hogy segítségedre legyünk! Válogass kedvedre a régi és az új szakok között!

Gólyaavató

Gólyaavató

A hagyományokat követve a 2018/2019. tanévben is megrendeztük iskolánkban a kilencedik évfolyamos tanulók avatását. A Kerós Gólyaavatót szeptember 28-án, pénteken tartottuk az 5. órától kezdődően. A különböző kreativitást és ügyességet igénylő megpróbáltatásokban a hat kilencedikes osztályunk vett részt az osztályfőnökök vezetésével. A gólyaavató tematikájának megfelelően a diákok hercegnőknek és szuperhősöknek öltöztek be, előzetesen zászlót készítettek és indulót írtak, melyet a bevonuláskor előadtak a zsűri és a felsőbbéves közönség nagy örömére. Ezt követően a versenyzők talicskáztak, puzzle-t raktak ki, történetet írtak, táncoltak, labdát adogattak. Végül pedig közösen elmondták a gólyaesküt. Az összesített pontszámok alapján I. helyezést ért el az 1/9/7 osztály, II. helyezést az 1/9/6 osztály és III. helyen végzett a 9/K-V osztály!

Gratulálunk, ügyesek voltatok!

Köszönjük az aktív közreműködést Mindenkinek!

Tovább a galériához >>>

DÖK

Zágrábi kirándulás

Június 9-én iskolánk 35 tanulójával -a zágrábi magyar közösség meghívására,

Diáknap a Széchenyiben

Posted by

2018. június 08-án Diáknapot tartottunk. Az osztályok főző- és sportversenyen vetélkedtek egymással.

Európa-nap

Posted by

Május 9-én, az 1950. évi Schuman-nyilatkozat évfordulóján ünnepeltük az Európa-napot, amely az európai béke és egység egyik jelképe.

RUSSIA 2018 FIFA WORLD CUP

Május 2-án a Klebelsberg kollégium műfüves pályáján lejátszották a

Ballagás 2018

Budapesti kirándulás

Posted by

2018. április 20-án, pénteken a 2/10/3 osztály Budapesten kirándult.

Föld Napja a Keróban

Posted by

A mai napon a Föld napja alkalmából az osztályok részt vettek az Öltözz zöldbe! elnevezésű csapatversenyen.

1. oldal / 3