Nagy Imre dolgozószobájában

Nagy Imre dolgozószobájában

Iskolánk huszonnyolc tanulója a KK12 osztályból, Malatinszky Zoltán és Tóth Kornél kíséretében budapesti kiránduláson vett részt 2021. október 8-án, pénteken.

Diáknap

Posted by

Iskolánkban 2021. szeptember 24-én, pénteken került megrendezésre a Diáknap.

Koszorúzás

Posted by

230 évvel ezelőtt, 1791. szeptember 21-én született gróf Széchenyi István iskolánk névadója.

Intézményünk 2 sikeres pályázatot nyert a Rákóczi Szövetség Rendhagyó Diákutaztatási Programján:

AlmaZöld hírek

Posted by

2021.06.11- én iskolánk részt vett az AlmaZöld Konferencián és díjátadó gálán.

2021.05.18-án rendhagyó módon, online került megrendezésre az lnterreg V-A Hungary-Croatia Co-operation Programme 2014 -2020 számú

Ballagás 2021

Online búcsúzunk...

Mácius 15-ei koszorúzás

Posted by

Hagyományainkhoz híven - a rendkívüli helyzetre való tekintettel diákok nélkül - nemzeti ünnepünk alkalmából koszorút helyzetünk el iskolánk névadója, Gróf Széchenyi István szobránál Kaposváron.

Covid 19 Hírek

Kedves Szülők és Diákok!

A kormány döntése értelmében  intézményünkben 2021. március 8. napjától előreláthatólag 2021. április 7-ig a közismereti és szakmai elméleti, valamint a gyakorlati ismeretanyag oktatása kizárólag on-line módon, digitális munkarendben kerülnek megszervezésre.

A szakmai gyakorlati oktatás, beleértve a duális képzőhelyen folyó szakmai oktatást – a szakma jellegétől és a szükséges eszközöktől függetlenül – digitális munkarendben, vagy egyéni felkészüléssel, projektfeladat előírásával, elméletigényes tananyagelemek előtérbe helyezésével kerülnek teljesítésre.

A tanulók számára az online oktatásban való részvétel kötelező.

Vigyázzanak Magukra! Vigyázzunk Egymásra!

Üdvözlettel:

Kárász László

Sohasem késő tanulni

Posted by

Harminchárman jelentkeztek a KSZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola egyéves felnőtt szakmai oktatására.

1. oldal / 8