Ballagás 2019

Posted by

Május 3-án péntek délelőtt elballagtak a végzős tanulóink.

Nagy várostakarítás

Intézményünk is csatlakozott a Nagy Várostakarítás

Ismét Horvátországba kirándultunk

Posted by

2019. március 29-én 40 tanulóval a Rákóczi Szövetség által kiírt március 15-i Diákutaztatási pályázat keretében kiránduláson vettünk részt Horvátországban. Immár második alkalommal a magyarok lakta Nagypiszanicán megkoszorúztuk Knézich Károly aradi vértanú emléktábláját, aki a szomszédos Nagygordonyán született.
Az ünnepi program után városnézésen vettünk részt. Megnéztük Daruvár nevezetességeit, majd utána Pozsegába utaztunk, ahol idegenvezető segítségével jártuk körbe a várost.

Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által kiírt HATÁRTALANUL!

program Együttműködés a szakiskolák között pályázaton

A Kaposvári SZC Széchenyi István Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Te szedd!

Posted by

Március 22-én - a víz világnapján - iskolánk tanulói is részt vettek a "Te szedd!

Erasmus+ francia kapcsolat

Posted by

Örömünkre szolgál, hogy intézményünk újabb képzési lehetőséget

Légy a szakmád mestere

2019. március 18-22. között a legtehetségesebb diákok mutatkoznak be

Kommunizmus áldozataira emlékeztünk

Posted by

A kommunizmus áldozatainak emléknapja alkalmából a Széchenyi diákjai részt vettek a városi ünnepségen és az emlékezés virágait helyezték el a Teleki utcai emléktáblánál.

Az iskolában maradó diákok egy iskolai műsor keretében emlékeztek meg az áldozatokra.

1. oldal / 3