SZC logo

Kaposvári Szakképzési Centrum

OM kód: 203027/006 | 7400 Kaposvár Rippl-Rónai utca 15.

Intézmény logo

Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2024. márc. 22.


igazgató

  2024. 03. 19-én a kaposvári Napkerék Egyesület Hangya Tanodás diákjait láttuk vendégül

  2024. 03. 19-én a kaposvári Napkerék Egyesület Hangya Tanodás diákjait láttuk vendégül iskolánk vendéglátó kabinetében, hogy megismertessük őket az éttermi etikett alapvető szabályaival.

  2024. 03. 19-én a kaposvári Napkerék Egyesület Hangya Tanodás diákjait láttuk vendégül
  2024. 03. 19-én a kaposvári Napkerék Egyesület Hangya Tanodás diákjait láttuk vendégül iskolánk vendéglátó kabinetében, hogy megismertessük őket az éttermi etikett alapvető szabályaival. A program első felében az éttermi viselkedés alapjait Horváth Csaba pincér oktatónk látványos előadáson szemléltette a kisdiákoknak.
  Szakács oktatóink szakács tanulóink közreműködésével négyfogásos ebédet készítettek kis vendégeinknek, hogy annak elfogyasztása közben a gyakorlatban is kipróbálhassák a tanodás diákok a kulturált éttermi étkezést. A fogások elfogyasztása közben pincér tanulóink mindvégig segítettek a helyes evőeszköz- és pohárfogás elsajátításában a kis vendégeknek.
  A Hangya Tanoda kis diákjai új tudással gazdagodva, jóllakottan távoztak a program végén iskolánkból. Jógyakorlatunkat a jövőben is folytatni szeretnénk együttműködve a kaposvári Napkerék Egyesülettel.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV)

  Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV)

  Horváth Dóra iskolánk 3/11/4 osztályos pincér tanulója bejutott a Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) válogatójába.

  2024. ápr. 12.


  igazgató

   XVII. Pelikán Kupa Gasztronómiai Kiállítás és Verseny

  XVII. Pelikán Kupa Gasztronómiai Kiállítás és Verseny

  2024. április 6-án Szolnokon került megrendezésre a XVII. Pelikán Kupa Gasztronómiai Kiállítás és Verseny. A megmérettetésen iskolánkat Androsovics Petra Laura és Baranyai Violetta 2/10/4 osztályos tanulók képviselték.

  2024. ápr. 11.


  igazgató

  Duális partneri találkozó

  Duális partneri találkozó

  2024.04.04-én Duális partneri találkozót szerveztünk iskolánkban.

  2024. ápr. 5.


  igazgató


  Partnereink

  SZC logo

  Kaposvári Szakképzési Centrum


  Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola

  7400 Kaposvár Rippl-Rónai utca 15.

  Telefon: +36 (82) 510-941

  E-mail: titkarsag@szechenyi-kaposvar.hu

  OM azonosító: 203027/006


  2024Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola