SZC logo

Kaposvári Szakképzési Centrum

OM kód: 203027/006 | 7400 Kaposvár Rippl-Rónai utca 15.

Intézmény logo

Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2023. ápr. 26.


TMA

  Erasmus+ pályázatunk záró rendezvénye

  2023. április 26-án, az iskolai kabinetben került megrendezésre a „Gasztrokalandok hegyen-vízen át” című Erasmus+ pályázatunk záró rendezvénye.

  Erasmus+ pályázatunk záró rendezvénye
  2023. április 26-án, az iskolai kabinetben került megrendezésre a „Gasztrokalandok hegyen-vízen át” című Erasmus+ pályázatunk záró rendezvénye.
  A projekt lebonyolítása a koronavírus járvány okozta nehézségek és bizonytalanságok miatt csúszott. A megvalósítás hosszas szervezési munkálatok után, végül 2022 nyarán vette kezdetét. A pályázat keretében, kísérő tanárok felügyelete mellett, iskolánk 68 tanulója vett részt horvátországi és ausztriai gyakorlaton.
  Az Erasmus+ pályázat kiemelt célja a résztvevők szakmai és idegen nyelvi tudásának bővítése. A gyakorlat emellett hozzájárul a szakmai életút megalapozásához is, hiszen tanulóink nemzetközi munkatapasztalat birtokában jobb eséllyel indulnak a munkaerőpiacon.
  Az „Gasztrokalandok hegyen-vízen át” című pályázat záró rendezvénye kellemes hangulatban telt. A meghívott vendégek hagyományos osztrák és horvát ételeket kóstolhattak meg az eseményt lezáró ebéden.

  GALÉRIA

  Erasmus+ pályázatunk záró rendezvénye

  3.jpg
  2.jpg
  1.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Az Év Sportolója 2023

  Az Év Sportolója 2023

  Az Év Sporolója kategóriában Iskolánk tanulója is jelölt.

  2024. márc. 3.


  igazgató

  Szalagavató 2024

  Szalagavató 2024

  Iskolánk 2024. 02. 16-án tartotta Szalagavató ünnepségét.

  2024. febr. 16.


  igazgató

  Ünnepi díszasztalok

  Ünnepi díszasztalok

  Iskolánk 13/V osztályos vendéglátó technikus tanulói szakmai gyakorlatukon Göndöcz Tibor oktató vezetésével különleges alkalmakra terítettek nagyon változatos, színes, hangulatos ünnepi díszasztalokat.

  2024. febr. 5.


  igazgató


  Partnereink

  SZC logo

  Kaposvári Szakképzési Centrum


  Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola

  7400 Kaposvár Rippl-Rónai utca 15.

  Telefon: +36 (82) 510-941

  E-mail: titkarsag@szechenyi-kaposvar.hu

  OM azonosító: 203027/006


  2024Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola