SZC logo

Kaposvári Szakképzési Centrum

OM kód: 203027/006 | 7400 Kaposvár Rippl-Rónai utca 15.

Intézmény logo

Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2024. ápr. 30.


igazgató

  Fenntarthatósági témahét

  Fenntarthatósági Témahét programjai.

  Fenntarthatósági témahét
  A Fenntarthatósági Témahéttel párhuzamosan zajlott az Erdők Hete elnevezésű rendezvénysorozat, amely a SEFAG Zrt. szervezésében valósult meg. Az esemény keretében iskolánk tanulói ellátogattak az Erdők Házába, ahol a témahét tematikájához kapcsolódóan a „Zöld Erdők a Föld egészségéért” című előadást hallgatták meg. A diákok nagy érdeklődéssel figyelték az elhangzó információkat. A résztvevők különböző interaktív játékokat is kipróbálhattak.
  A Fenntarthatósági Témahét programjai között szerepelt Éder Lilla előadása. A SEFAG Zrt. képviseletében érkező előadó bemutatójának témája "Megtanulható-e a fenntartható életmód a természettől?" volt. A programon a 9/2, 10/2, 12/2 és 13/T-V osztályok vettek részt. A bemutató rendkívül hasznos volt diákjaink számára, hiszen a választott szakmájukhoz (pl. a fenntartható vendéglátás) is kapcsolódott.
  Köszönjük Pálinkás Margit Ökoiskola koordinátor szervező munkáját.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Év tanára / Év diákja díjátadó ünnepség

  Év tanára / Év diákja díjátadó ünnepség

  2024. június 13-án a Kaposvári Szakképzési Centrum Év tanára / Év diákja díjátadó ünnepségén iskolánk oktatói és tanulója is elismerésben részesültek.

  2024. jún. 13.


  igazgató

  Iskolánkban megkezdődtek a 2023/2024. tanévet lezáró szakmai vizsgák.

  Iskolánkban megkezdődtek a 2023/2024. tanévet lezáró szakmai vizsgák.

  Iskolánkban elsőként a 3/11/4 osztály cukrász tanulói kezdték meg a szakmai vizsgákat.

  2024. máj. 16.


  Somogyi Értékek vetélkedő

  Somogyi Értékek vetélkedő

  2024. május 10-én a Somogy Vármegyei Önkormányzat által, az Új Lendület Expo Marcali rendezvény keretében megvalósított Somogyi Értékek vetélkedőn 7 csapat mérte össze tudását. Iskolánk csapata, a „Kero bölcsei” II. helyezést ért el.

  2024. máj. 14.


  igazgató


  Partnereink

  SZC logo

  Kaposvári Szakképzési Centrum


  Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola

  7400 Kaposvár Rippl-Rónai utca 15.

  Telefon: +36 (82) 510-941

  E-mail: titkarsag@szechenyi-kaposvar.hu

  OM azonosító: 203027/006


  2024Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola